دانلود کتاب پلی به سوی جاودانگی | ریچارد باخ | بلاگ

دانلود کتاب پلی به سوی جاودانگی | ریچارد باخ

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

پلی به سوی جاودانگی

ریچارد دیوید باخ

 فهیمه سارخانی

***

 در این کتاب می خوانیم گاه‏ به ‏گاه در این اندیشه فرو می‏رویم که هیچ هیولایی بر زمین باقی نمانده است. نه حتّی شوالیه‏ای دلیر یا شه‏زاده‏ای تنها که در میان جنگلی اسرارآمیز و ژرف، خرامان می‏رود و آهوان و پروانه ‏ها را با لبخند خویش افسون می‏سازد. گه‏گاه این اندیشه به ذهن ما خطور می‏کند که هیولاها، شوالیه‏ها و شه‏زاده‏های قرن ما، قرنی است که مرزها را درنوردیده‏اند و از حادثه ‏ها گذر کرده ‏اند. با دانلود این کتاب در می یابیم سرنوشت، راهی است بر فراز افق، سایه ‏های درخشانی است که در گذشته‏های دور، به تاخت گذشته و رفته است. چنین اندیشه‏هایی، همه یک‏سر به خطاست؛ بسی سعادت!

شه‏زاده‏ ها، شوالیه ‏ها، سحر و افسون، هیولاها، رمز و رازها و ماجراها… در ادامه کتاب آمده است نه تنها این‏جا و در زمان ما زندگی می‏کنند، بل‏که تنها موجوداتی بوده‏اند که تاکنون بر زمین زیسته‏اند! در عصر ما البته، جامعه‏ ها را مبدل ساخته ‏اند. هیولاها در جامه‏ی سیاستمداران خزیده‏ اند و جامه‏ی شکست بر تن کرده‏ اند. کتابخانه امید ایران این کتاب را رایگان تقدیم شما می کندشیاطین روزگار ما، غوغا و هیاهو به راه انداخته ‏اند و چنان ما را در دورانی سرسام ‏آور گرفتار آورده ‏اند که آن‏جا که می‏بایست جرأت برگرفتن نگاهمان از زمین، و گام نهادن به راه راست را داشته باشیم، به دیگر راه کشانده شده ‏ایم. چرا که در این دوران بی‏شکیب، قدرت تشخیص از ما ربوده شده است.

«وقتی به روزهای رفته نظر می افکنیم,در می یابیم که چون درخشش شعاعی از نور,برق آسا گذشته اند.زمان ماندنی نیست!و هر کس جز به قدر عمرش از آن بهره ای نخواهد برد.و چیزی بر روی زمان پلی بسته است.اما چه؟!»

اطلاعات فایل دانلودی :

نام : پلی به سوی جاودانگی

زبان اصلی : انگلیسی

زبان فایل : فارسی

نویسنده : ریچارد دیوید باخ

مــتــرجم : فهیمه سارخانی

تعداد صفحات : 388

قالب(فرمت) فایل : PDF

حجم : 2,12 مگابایت

لینک دانلود :

دانلود کتاب پلی به سوی جاودانگی ، داستانی عاشقانه از ریچارد دیوید باخ

***

↓ اینستاگرام باغ فرهنگ ↓

https://instagram.com/baghefarhang

↓ کانال تلگرام باغ فرهنگ ↓

https://telegram.me/baghefarhang

↓ اینستاگرام باغ رمان ↓

https://www.instagram.com/baghe__roman

↓ کانال تلگرام باغ رمان ↓

https://telegram.me/bagheroman

نوشته دانلود کتاب پلی به سوی جاودانگی | ریچارد باخ اولین بار در باغ فرهنگ پدیدار شد.

...
نویسنده : بازدید : 48 تاريخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 ساعت: 4:54